عرضه زعفران به مراکز تهیه غذا

  • تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۸/۲۴
  • دسته بندی : خدمات ما
  • نظرات : 0

عرضه زعفران به مراکز تهیه غذا

عرضه زعفران به مراکز تهیه غذا

زعفران، این طلای سرخ، گوهر ارزشمندی است که علاوه بر استفاده ی گسترده ی آن در آشپزی، خواص دارویی فراوانی نیز دارد. گیاهی که با سرانگشت زرآفرین کشاورزان زعفران، از بستر زمین جدا می شود و پس از فرآوری و بسته بندی در اختیار خریداران این محصول ارزشمند قرار می گیرد.

گیاهی که تا آن اندازه صاحب ارزش و فایده است که صنایع مختلف را برای برخورداری، با خود همسو کرده و افراد بسیاری کسب و پیشه ی خود را با این طلای سرخ رو برکت و رونق بخشیده اند.


عرضه زعفران به مراکز تهیه غذا


عرضه زعفران به مراکز تهیه غذا ( برند اصیل شب خیز )

 

مراکز معتبر تهیه غذا، رستوران ها به خوبی می‌دانند که انتخاب چاشنی‌های اصیل ایرانی مانند زعفران با درجه کیفیت بالا تا چه حد می‌تواند در طبخ غذا و کیفیت آن تاثیر گذار باشد.  شب خیز مجموعه ای که از همان آغاز، کیفیت و اصالت محصول را سرلوحه ی کار خود قرار داده و همین موضوع سبب شد که این برند به عنوان یکی از خوش نام ترین و معتبرترین فعالان  عرضه‌ی زعفران با کیفیت شناخته شود.

محصولات شبخیز با کسب نشان استاندارد ایران و تاییدیه های بهداشت، اصول مشتری مداری و عرضه تغذیه سالم را به طور کامل رعایت کرده و به حقوق مصرف کنندگان احترام می‌گذارد. 

 

 

نحوه‌ی عرضه زعفران به مراکز تهیه غذا:

 

 

مراکز تهیه غذا برای سفارش عمده زعفران می‌توانند سفارش خود را از طریق سایت به ثبت رسانده و درب محل کار، تحویل بگیرند. مشخصات کامل به همراه عکس محصولات در سایت قرار گرفته و در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر نیز، می‌توانید از طریق درگاه‌های ارتباطی اقدام نمایید. 

 

زمینه های همکاری:

 

مجموعه ی زعفران شب خیز با اتکاء به اصالت و سلامت محصول خود این آمادگی را دارد که با علاقمندان به فعالیت در این عرصه، متقاضیان خرید عمده زعفران و همچنین مصرف کنندگان عمده در قالب طرح های مختلف یک همکاری مناسب و طولانی مدت بر پایه ی رضایت حداکثری مشتری داشته باشد.

همچنین این مجموعه این آمادگی را دارد تا این زعفران اعلاء را در اختیار رستوران های مختلف و مراکز تهیه ی غذای نهادها و ادارات و شرکت های دولتی و خصوصی، فروشگاه های بزرگ زنجیره ای قرار دهد.

 


عرضه زعفران به مراکز تهیه غذا


امکانات خرید:

 

زعفران شب خیز با تجربه ی درخشان خود در سالیان طولانی فعالیت در این صنعت و برخورداری از حسن شهرت برند در نظردارد شرایط ویژه و خاصی را برای همکاری با ارگان ها، نهادها، رستوران ها و …. ایجاد نماید.

این مجموعه   اقدام به قیمت گذاری رقابتی نموده است و زعفران اصل خود را با قیمتی کاملا رقابتی در بازار در اختیار خریداران عمده قرار می دهد.

همچنین خرید عمده ی زعفران شما با تحویلی سریع و فوری همراه خواهد بود تا از لذت معامله و خرید زعفران اعلاء و اصیل بهره مند گردید. از دیگر امکانات خرید برای شما عزیزان، خرید اینترنتی زعفران به صورت عمده است که روند خرید عمده را به شدت تسهیل می نماید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر، با ما در تماس باشید 

  نظرات