کدام عمده فروشی زعفران را انتخاب کنیم؟

کدام عمده فروشی زعفران را انتخاب کنیم؟

کدام عمده فروشی زعفران

بعید می دانم ما ایرانی ها بتوانیم، زعفران را از چاشنی های غذا و خوراکی هایمان حذف کنیم. طعم دهنده عالی و خوشمزه که غذا را خوردنی تر می کند. به مایعات عطر و مزه فوق العاده می دهد و خواص دارویی بی شماری دارد. البته با درک این موضوع توسط دیگر کشور ها، آنان نیز به مصرف کننده این گیاه اضافه شده اند و سهم بزرگی در خرید زعفران توسط توریسم ایجاد کرده اند. البته نباید صادرات این گیاه را نیز فراموش کرد.

همین موضوع باعث شده، خرید برای ما با وسواس زیادی همراه باشد. برای ایرانی ها مهم است که زعفران را از کجا و چگونه بخرند، در چه ظرفی باشد، بسته بندی اش به چه شکل و اندازه ای باشد… این موضوع را فروشندگان زعفران خوب می دانند.

 

 

 

کدام عمده فروشی زعفران برای کسب و کار شما بهتر است؟ 

 

با وجود این موضوع، کار برای مغازه دارها و کسانی که با مشتری نهایی در ارتباط هستند، بسیار سخت می شود. آنان باید با بررسی بیشتر، کدام عمده فروشی زعفران را پیدا کرده و از او محصولات را خرید کنند. زیرا در این صورت پاسخگویی حداکثری مشتریان خود را تضمین می کنند.

عمده فروشی معتبر، ملاک هایی دارد که با دانستن آن، یافتن برای شما ساده تر می شود.

۱-  نشان استاندارد: وجود این نشان، به خریداران می فهماند، محصولات این برند، از مسیر آزمایشگاه و تاییدیه های رسمی به بازار راه یافته است.

۲-  مجوز وزارت بهداشت: این مجوز به مشتریان اثبات می کند، محصول در صحت و سلامت بهداشتی وجود دارد و می توانند با خیال آسوده از زعفران استفاده کنند.

۳-  اعتبار برند: هر عمده فروشی که قصد فروش زعفران را دارد، می بایست در این امر، سابقه و اعتبار داشته تا بتواند به حداکثر نیاز مشتریان پاسخ دهد، این هدف، بدون داشتن تجربه بلند مدت و مشتریان راضی امکان پذیر نیست. همین موضوع، او را تبدیل به برندی با اعتبار می کند و خرید از او را مطمئن می سازد.

۴-  نوع بسته بندی: یکی از ملاک های خرید از عمده فروشی زعفران، تنوع بسته بندی در طرح و وزنهای متفاوت است تا بتواند سلیقه  مشتریان داخلی و خارجی را جلب کند.

۵-  مشاوره: یکی از وظایف در عمده فروشی زعفران، داشتن تیم مشاوره جهت خرید و مصرف زعفران است.

 

 

 

زعفران اصیل شب خیز 

 

می توان گفت در میان تولید کنندگان زعفران در ایران، برند شب خیز جزء برترین هاست. این برند با اخذ تمام مجوزات لازم و نشان های استاندارد و دیگر موارد، توانسته است با تجربه چندین سال، فروش این محصول مهم و پرمصرف، جایگاه معتبری را در عرضه زعفران ایجاد کند.

تنوع در ایجاد انواع بسته بندی، در شکل و وزن های متفاوت، در سایز های عمده و خرده فروشی و تیم مشاوره رایگان در زمینه نحوه خرید و بسته بندی ها، این امکان را به صاحبان فروشگاه ها و کسانی که مستقیما با مشتری نهایی در ارتباط هستند، می دهد که بتوانند، جذب حداکثری مشتری را داشته باشند.

با خرید بلند مدت از این برند، می توانید، آینده تجارت زعفران خود را تضمین کنید و با خیالی آسوده جوابگوی مشتریان خود باشید.

 

کسب اطلاعات بیشتر

 

  نظرات