همکاری با ما

  • تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۷/۰۸
  • دسته بندی : خدمات ما
  • نظرات : 0

همکاری با ما

 

زعفران شب خیز با رعایت تمامی ملاک های کیفیت و مرغوبیت محصول توانسته است گواهی نامه ی استاندارد ملی ایران را کسب نماید و جزء تولید کنندگان و عرضه کنندگان زعفران عمده در بازار باشد که این نشان ارزشمند را داراست.همچنین رعایت کیفیت و بهداشت در تهیه و تولید محصول باعث شده تا مجوزهای بهداشت را از وزارت بهداشت و آموزش پزشکی کسب نماید و این اطمینان را به مصرف کننده ی این محصول بدهد که هیچ نگرانی برای مصرف زعفران اعلاء شب خیز نداشته باشد.

زعفران شب خیز برای ارتقاء کیفیت محصول خود و ارائه ی زعفران اصل، این آمادگی را دارد که محصول باکیفیت و درجه یک  را به صورت عمده با قیمتی مناسب در اختیار خرده فروشان و کسب و کارهای مرتبط قرار دهد تا از این طریق همکاری رضایت بخشی حاصل شود. 

 

 

همکاری با ما

 

 

همکاری بلند مدت و رضایت بخش

 

زعفران اعلاء و اصل شب خیز با در نظر گرفتن این مطلب که مشتری به دنبال محصولی با کیفیت و البته با صرفه ی اقتصادی است شرایطی را برای خریداران عمده ی زعفران مهیا نموده است تا بتوانند به طرق مختلف و شیوه های فروش گوناگون از این محصول بهره مند شوند.

همین موضوع راه را برای همکاری مستمر و بلند مدت با آشپزخانه های ارگان ها، نهادها، دانشگاه ها و هتل های معتبر و همچنین کترینگ های شرکت های هواپیمایی و عرضه به فروشگاه های بزرگ و زنجیره ای مهیا و میسر کرده و این مطلوب و دلخواهی ست که این مجموعه به دنبال آن است و راه آن را ارائه ی زعفران اصل می داند و همه ی تلاش خود را نیز در این زمینه به کار می گیرد.

به همین منظور زعفران شب خیز برای ارائه ی بهتر محصولات خود و در دسترس تر بودن زعفران اعلاء، اقدام به برپایی فروشگاه اینترنتی فروش عمده زعفران نموده است.

 

فروشگاه اینترنتی زعفران شب خیز

 

فروشگاه اینترنتی فروش عمده زعفران یک امکان مدرن و در دسترس برای متقاضیان خرید زعفران اعلاء است که فرد می تواند با مراجعه به آن و ثبت سفارش خود، روند این خرید را تسریع ببخشد و محصول با کیفیت خود را در اسرع وقت و با امنیت خرید بالا تهیه نماید.

یکی دیگر از مزایای فروشگاه اینترنتی فروش عمده زعفران شب خیز آن است که با خرید از این فروشگاه اینترنتی از اصالت محصول مطمئن هستید و از این نگرانی که امکان دارد محصولی مشابه و تقلبی را با نام زعفران شب خیز به شما بفروشند، آسوده خاطر خواهید شد.

  نظرات