مرکز خرید عمده زعفران

مرکز خرید عمده زعفران

مرکز خرید عمده زعفران

 

خرید عمده زعفران معمولا توسط شرکتهای بسته بندی انجام می شود. آنها زعفران مورد نظرشان را از تولید کننده تهیه کرده و سپس آن را در وزنهای مختلف و بسته بندی هایی با شکلهای گوناگون، به فروش می رسانند. قیمت زعفران فله ای و یا بسته بندی، با توجه به دو عامل کیفیت و نوع زعفران تعیین می گردد.

 

مرکز خرید عمده زعفران

 

فروش زعفران عمده

 

امروزه زعفران یکی از محبوبترین ادویه ها در دنیا طعم ها به شمار می آید. این ماده ارزشمند که به صورت گسترده در کشور ما کاشت و برداشت می شود، راه های مختلفی را از زمان کاشت تا رسیدن به خانه های مصرف کنندگان طی می کند. فروش عمده زعفران یکی از مراحل اصلی توزیع زعفران است که توسط تولید کنندگان آن انجام می گیرد. شب خیز، با سالها تجربه و فعالیت در امر عرضه زعفران، از بهترین فروشگاه های زعفران فله ای یا بسته بندی در کشور به شمار می رود.

 

قیمت زعفران مرغوب

 

مرغوب بودن زعفران را می توان از روی چند عامل تشخیص داد. یکی از اصلی ترین نشانه ها برای تشخیص زعفران باکیفیت، شناختن شکل رشته های آن است. رشته های زعفران مرغوب، درشت و بدون شکستگی هستند، کمی انحنا دارند و رنگ آنها براق نیست. از آنجایی که شکل رشته ها در تعیین قیمت زعفران تاثیر گذار است، شرایط ذخیره، نگهداری و بسته بندی زعفران اهمیت فراوانی پیدا می کند. بنابراین برای تهیه زعفران مرغوب باید به سراغ تولید کنندگان معتبر بروید.

 

انواع زعفران

 

آن قسمت از گل زعفران که ما آنرا بعنوان زعفران مصرفی می شناسیم، قسمت پرچم این گیاه است. در حالتی که کل پرچم به همراه قسمت زرد انتهایی خامه در زعفران به چشم بیاید، این زعفران را “دسته” نام می دهند. در واقع زعفران دسته، از کنار هم قرار گرفتن پرچمهای زعفران تشکیل می شود. زعفران “پوشال” مقدار زردی کمتری نسبت به زعفران دسته دارد. در زعفران نوع “سرگل” قسمت کلاله قرمز و سه رشته ای زعفران استفاده شده و خامه در آن دیده نمی شود. زعفران “نگین” نیز شامل کلاله های جدا شده از هم زعفران می باشد. این چهار نوع زعفران، هر کدام قیمت مخصوص به خود را دارند.

 

خصوصیات زعفران باکیفیت

 

  • رنگ قرمز تند
  • ظاهری شبیه به میخک
  • رنگ یکدست رشته ها
  • بوی شیرین و طعم تلخ

 

بهترین زعفران ایران

 

زعفران، در مناطق زیادی از ایران کشت می شود. چرا که این گیاه به آب و هوای معتدل کوهستانی نیاز دارد و مناطق زیادی در کشور شامل خصوصیات مناسب برای کاشت زعفران می باشند. در میان تمامی آنها، زعفران قائن یا قائنات از همه مشهورتر است. کیفیت رنگدهی و عطر و طعم این زعفرن آن را به یکی از بهترین نمونه های زعفران در کشور تبدیل کرده است.

 

خرید آنلاین زعفران عمده از مرکز خرید عمده زعفران

 

بعضی از افراد هنوز نسبت به خرید های اینترنتی دید مساعدی ندارند. در حالیکه خرید اینترنتی از یک فروشگاه معتبر نه تنها باعث صرفه جویی در زمان شما می شود، بلکه صرفه جویی در هزینه را نیز به دنبال دارد.  برند شب خیز با تضمین عرضه زعفران اصل قائنات با کیفیت بالا، فرصت خرید آنلاین زعفران را نیز پیش روی مشتریان گرامی قرار داده است. جهت استعلام قیمت و اطلاع از شرایط فروش با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

 

مرکز خرید عمده زعفران

  نظرات