قیمت عمده زعفران در بازار

قیمت عمده زعفران در بازار

قیمت عمده زعفران در بازار

 

اگر در جستجوی قیمت عمده زعفران و خرید آن هستید، از طریق درگاه ارتباطی اقدام نمایید. قیمت زعفران چه به صورت عمده و چه به صورت جزیی بسته به قوانین و خصوصیات این کالا تعیین می­شود. در این مقاله، عوامل اصلی و تاثیرگذار بر قیمت زعفران را مرور می­کنیم.

 

 

قیمت عمده زعفران در بازار

 

قوانین اصناف برای قیمت عمده زعفران در بازار

 

یکی از فاکتورهایی که قیمت یه کالا یا خدمات را مشخص می­کند، صنف مربوط به آن کالا یا خدمات است. یکی از وظایف واحدهای صنفی مشخص برای هر کالا، مشخص کردن قیمت کلی آن کالاست. بنابراین قیمت زعفران نیز مانند هر کالای دیگری، نمی­تواند از حدود مشخص شده بیشتر یا کمتر شود.

 

 

 

نوع زعفران تاثیرگزار در قیمت عمده زعفران در بازار

 

انواع زعفران در کشور معمولا به سه دسته اصلی تقسیم می­شود. این چهار دسته شامل سرگل، پوشال، نگینی و دسته می­باشند. معمولا مصرف زعفران سرگل نسبت به انواع دیگر بیشتر مرسوم است. زعفران سرگل به نامهای دیگری چون سر قلم و سر ریشه و ممتاز نیز خوانده می­شود. این دسته­ها هرکدام قیمت خاص خود را در بازار دارا می­باشند.

 

 

قیمت عمده زعفران در بازار با توجه به درجه کیفیت زعفران 

 

درجه کیفیت زعفران به عوامل بسیاری بستگی دارد. کیفیت زعفران را با سه عامل رنگدهی، تلخی و طعم زعفران و همچنین عطر و بوی آن می­سنجند. بر اساس این عوامل زعفران را از درجه۴ تا درجه۱ تقسیم بندی کرده و هر کدام قیمت خاص خود را دارند.

 

قیمت عمده زعفران در بازار با توجه به ناحیه کاشت زعفران

 

کاشت و برداشت زعفران نیاز به آب و هوای معتدل دارد. بنابراین این گیاه در نقاط گرمسیری بهتر جواب می­دهد. با توجه به اینکه زعفران مورد نظر، محصول کدام منطقه از کشور است، قیمت آنها با هم متفاوت است.

 

 

بسته بندی زعفران

 

روش‌های بسته بندی زعفران با هم متفاوت است. بسته بندی این کالا هم به روش اتوموتیک و هم به روش دستی انجام می‌گیرد. بسته بندی های دستی، معمولا چندان شیک و باظرافت نیستند و بیشتر برای فروش عمده آماده می­‌شوند. بسته بندی­های اتوماتیک اما با ظرافت و دقت بیشتری انجام شده و طراحی شده است. به همین دلیل، نوع بسته بندی و البته میزان زعفران موجود در آن، از عوامل تاثیرگذار بر قیمت زعفران است.

 

 

برند زعفران

 

از آنجایی که زعفران یک گیاه استثنایی و گران قیمت است، برندهای زیادی برای فروش این محصول با هم رقابت می­کنند. بعضی از برندها به سبب سابقه و یا شکل طراحی و یا مشهور شدن و جا افتادن نامشان در میان مردم، زعفران را با قیمت بیشتری به بازار عرضه می­کنند. برن زعفران می­تواند اعتبار و کیفیت زعفران را نیز تضمین کند.

 

 

خرید عمده زعفران باکیفیت

 

خرید عمده زعفران، کاری پر خطر و وقت­گیر است. چرا که اگر کیفیت زعفران عمده خریدارای شده خوب نباشد، می­تواند خریدار را متحمل ضرر زیادی کند. برند زعفران شب­خیز، با ارائه زعفران قائنات اصل یکی از مهم ترین و بهترین برندهای عرضه زعفران در کشور است. محصولات شب­خیز در انواع بسته بندی­ با اوزان متفاوت عرضه می­گردند. خریداران عمده می­توانند با اطمینان از کیفیت این برند، خرید خود را از این مجموعه انجام دهند.

برند شب­خیز با ارائه زعفران باکیفیت و با قیمت رقابتی، توانسته در طول سالهای فعالیت خود، رضایت حداکثری مشتریان گرامی را به دست آورد. وبسایت این مجموعه نیز با نماد اعتماد الکترونیکی و با درج مشخصات کامل محصولات، در خدمت خریداران آنلاین می­باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد قیمت عمده زعفران در بازار می­‌توانید با کارشناسان ­شب­خیز در ارتباط باشید.

  نظرات