قیمت زعفران گرمی

قیمت زعفران گرمی

قیمت زعفران گرمی

 

زعفران را می توان اصلی ترین چاشنی برای پخت غذاهای ایرانی دانست. از طرفی این ماده خوراکی، و یکی از مواد مهم دارویی در ساخت داروهای گیاهی و صنعتی به شمار می رود. این گیاه علاوه بر طعم و عطر فوق العاده دارای خواص ضد افسردگی، ضد دیابت و فشار خون، ضد سرطان نیز می باشد. مجموع این خصوصیتها بعلاوه مراحل مشکل کاشت و برداشت زعفران، باعث شده که این گیاه، از کالاهای لوکس و گرانقیمت به شمار رود. قیمت زعفران در بازار خریدِ جزیی، معمولا با مقیاسهای کوچک مانند گرم و مثقال( معادل ۴٫۶ گرم) تعیین می شود. از طرفی زعفران مانند کالاهای دیگر، در صنف مربوط به این کالا، با طیف قیمت مشخصی به بازار عرضه می گردد.  

 

قیمت زعفران گرمی

 

قیمت زعفران گرمی، بهترین نوع زعفران

 

زعفران در انواع گوناگون و نقاط مختلفی از جهان تولید می شود. در کشور ما که سهم عظیمی در تولید بخش اعظم زعفران مصرفی جهان را دارد، معمولا چهار نوع زعفران سرگل، نگین، دسته و پوشال بیشتر کشت شده و مورد استفاده قرار می گیرند. از آنجایی که زعفران گیاهی از تیره زنبقیان است و در آب و هوایی معتدل با آبیاری کم می تواند رشد کند، در نقاط زیادی از کشور کشت شده و به خارج از کشور صادر می گردد. در این میان، زعفران مرغوب در مناطقی مانند خراسان جنوبی، خراسان رضوی، سمنان، لرستان، آذربایجان شرقی و… کشت و برداشت می شوند.

 

قیمت زعفران قائنات

 

یکی از مرغوبترین و مشهورترین انواع زعفران در کشور، زعفران منطقه قائنات در استان خراسان جنوبی است. بسیاری از برندهای نامعتبر و سودجو، زعفران های تقلبی و آمیخته با رنگ را تحت عنوان زعفران قائنات در بازار می فروشند. قیمت زعفران قائنات به خاطر کیفیت بالا و طعم و رنگدهی اصیل آن، کمی از زعفرانهای دیگر بالاتر است. جهت استعلام قیمت هر گرم زعفران قائنات اصل می توانید به وبسایت شب­خیز مراجعه کنید.

 

چرا زعفران قائنات؟

  • رنگدهی بالا
  • طعم و عطر اصیل زعفران
  • حفظ خواص درمانی و دارویی زعفران
  • دارا بودن گرید کیفی درجه یک و صادراتی
  • درشت بودن رشته ها

 

خرید زعفران اصل قائنات برند اصیل شب خیز

 

برای خرید زعفران اصل قائنات می توانید به وبسایت شب­خیز مراجعه نموده و بهترین نمونه زعفران را د رانواع سرگل، دسته، نگین و پوشال به صورت آنلاین خریداری نمایید. برند شب­خیز هر ساله با دریافت زعفران از بهترین مزارع قائنات، آنها را به آزمایشگاه برده و پس از تعیین درجه کیفی و اطمینان از مرغوب بودن زعفرانها، آنها را با قیمت مناسب و در بسته بندی های شیشه ای و پلاستیکی و… با اوزان متفاوت به صورت یک مثقال، یک گرمی، دو گرمی و همچنین به صورت فله ای، عرضه می کند.

 

قیمت زعفران گرمی ،زعفران اصل شب­ خیز

 

برند شب­خیز سالهاست بعنوان یکی از معتبرترین و مطمئن ترین برندهای تولید زعفران در کشور به شمار می رود. خرید زعفران از این برند را می توان به صورت آنلاین و یا حضوری و از طریق فروشگاه ­های گوناگون سراسر کشور انجام داد. زعفران شب­خیز به منظور ایجاد تعامل بلندمدت با مشتریان خود و همچنین کسب رضایت حداکثری از خریداران گرامی، بهترین انواع زعفران اصل قائنات را ارائه کرده و با قیمت رقابتی و مناسب به فروش می رساند. این مجموعه آماده همکاری با تمام مجموعه های غذایی، فروشگاه های زنجیره ای، هایپر مارکت ها و انواع فروشندگان خشکبار می باشد.

 

 

 

 

قیمت زعفران گرمی

 

 

 

  نظرات