قیمت زعفران بسته بندی

قیمت زعفران بسته بندی

قیمت زعفران بسته بندی

 

زعفران از جمله کالاهایی است که در بازار عمده و جزیی طرفداران فراوانی دارد. قیمت زعفران بسته بندی، بنا بر شکل و جنس بسته و همچنین مقدار زعفران موجود در آن متفاوت است. از طرفی قیمت زعفران فله­ای نیز با زعفران بسته بندی تفاوت دارد. در این مقاله کوتاه به بررسی عوامل تاثیرگذار بر قیمت زعفران می­پردازیم.

 

قیمت زعفران بسته بندی

 

قیمت زعفران بسته بندی با توجه قیمت صنفی

 

هر کالایی در بازار، توسط صنف آن کالا، ربه صورت حدودی قیمت گذاری شده و به همین جهت قیمت آن کالا در بازار، از حد خاصی پایین تر و یا بالاتر نمی­رود. زعفران به عنوان یک چاشنی پرطرفدار و ارزشمند، دارای قیمت مصوبه برای فروش می باشد.  بنابراین قیمت زعفران که آن را در بازار طلای سرخ نیز می نامند، طبق مشخصات کیفی و ظاهر محصول تعیین شده و در یک طیف مشخص جای می­گیرد.

 

قیمت زعفران بسته بندی با توجه برند زعفران

 

زعفران نیز مانند هر کالای دیگری در بازار، برندهای عرضه کننده فراوانی دارد. کشور ما با تولید بیش از ۹۰ درصد زعفران مصرفی جهان و صادرات آن به کشورهای مختلف، در این زمینه یکه تاز و بی رقیب است. کشاورزان زیادی در داخل کشور به تولید و عرضه زعفران پرداخته­اند. میزان معتبر بودن و مورد شناخت بودن برند، از عوامل تاثیرگذار بر قیمت آن می­باشد. از آنجایی که استفاده از رنگ در زعفران، عاملی برای تقلبی بودن و افت کیفیت آن محسوب می شود، توجه به برند زعفران هنگام خرید آن اهمیت فراوانی دارد.

 

 

بسته بندی زعفران

 

از آنجایی که بسیاری از فروشندگان خشکبار، سوپر مارکت­های بزرگ، هایپر مارکت­ها و تمامی کسانی که فروش زعفران را انجام می­دهند، این کالا را هم به صورت فله ای و هم به صورت بسته بندی خریداری می­کنند، توجه به این نکته درباره قیمت زعفران نیز تاثیرگذار است. زعفران در شکلهای مختلف بسته بندی مانند پلاستیکی معمولی، شیشه ای، جعبه های خاتم و… به بازار عرضه می­شود. هرکدام از این بسته بندی ها قیمتهای متفاوت از هم دارند.

 

 

قیمت زعفران بسته بندی با توجه به کیفیت زعفران

 

کیفیت زعفران اصلی ترین پارامتر تعیین کننده قیمت این کالا می­باشد. کیفیت زعفران را معمولا نسبت به عطر و طعم و رنگدهی آن می سنجند. بسته به این که نوع زعفران از کدام دسته (سرگل/ نگین/ پوشال/ دسته) و تولید کدام نقطه از کشور باشد، قیمت آن متفاوت است. مثلا یکی از نقاط مهم و سرشناس کشور برای تولید زعفران، شهرستان قائنات در خراسان جنوبی است که به تولید مرغوبترین نوع زعفران مشهور است.

 

 

زعفران شب ­خیز

 

برند زعفران شب­خیز سالهاست در زمینه تولید و ارائه زعفران قائنات اصل فعالیت می­کند. محصولات این برند به صورت بسته بندی و فله ای در اوزان مختلف عرضه می شوند. از آنجایی که مجموعه شب­خیز به دنبال ایجاد تعامل بلندمدت و کسب رضایت حداکثری مشتریان خود می باشد، بهترین زعفران را با بهترین قیمت به خریداران گرامی عرضه می نماید. محصولات این برند را می توانید در وبسایت مشاهده نموده و از طریق خرید اینترنتی، نسبت به تهیه آنها اقدام فرمایید.

 

خرید زعفران شب­خیز

 

خرید انواع زعفران شب­ خیز را می­توان به صورت آنلاین و با مراجعه به وبسایت و یا از طریق خرید حضوری از فروشگاه­های معتبر در سراسر کشور انجام داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاوران و کارشناسان فروش شب خیز تماس بگیرید.

 

 

  نظرات