فروش فله ای زعفران

فروش فله ای زعفران

فروش فله ای زعفران

شاید تعبیر طلای سرخ بهترین و شایسته ترین توصیف در مورد گیاهی باشد که خواص دارویی و خوراکی آن آنقدر زیاد است که می توان در مورد آن کتاب ها نوشت و ساعت ها سخنرانی کرد.

گیاهی شگفت انگیز که کاشت و داشت و برداشت آن نیز از ویژگی های خاص و آداب ویژه برخوردار است و چه در میان مردم و چه در میان پژوهشگران و پزشکان و داروسازان از جایگاه ویژه ای برخوردار است. گیاهی با نام زیبای زعفران که عمدتا در مناطق شرقی سرزمین زر خیز ایران به بار می نشیند و کشاورزان با ظرافتی مثال زدنی این محصول را برداشت می نمایند و آماده ی عرضه به بازار می کنند. البته این عرضه به طرق مختلف و گوناگون انجام می شود و در اختیار مصرف کننده های نهایی قرار می گیرد.

 

 

فروش فله ای زعفران با بهترین قیمت 

 

گاه این عرضه از طریق خود کشاورز و گاه از طریق شرکت های معتبر با شیوه های گوناگون صورت می پذیرد. شیوه هایی مانند بسته بندی و یا فروش فله.

اما نکته ی مهم و قابل تامل این است که مصرف کننده ی نهایی می خواهد زعفرانی اصیل و با کیفیت را دریافت کند و از سلامت و رعایت بهداشت آن مطمئن باشد و صد البته از قیمت مناسبی برخوردار باشد و دست یافتن به این مهم مستلزم این نکته است که زعفران در قالب برندی معتبر و شناخته شده عرضه گردد که مصرف کننده نهایی با اطمینان خاطر محصول را دریافت و استفاده نماید، چه به صورت بسته بندی و چه به صورت فله.

نکته ای که باید به آن اشاره شود این است که عده ای از مصرف کنندگان که به میزان بیشتری از زعفران نیاز دارند ترجیح می دهند از زعفرانی که به صورت فله ارائه می شود استفاده کنند زیرا به دلیل نبود بسته بندی و کسر هزینه های آن از مجموع قیمت، هزینه تمام شده و قیمت آن مناسب تر می شود.

 

زعفران شب خیز

 

زعفران شب خیز که سال ها ی طولانی ست در صنعت زعفران مشغول به کار است و از برندهای شناخته شده در این عرصه می باشد و می توان گفت اصالت برند و اصالت محصول را توامان دارد، این امکان را ایجاد کرده است که مصرف کنندگان نهایی بتوانند زعفران فله را با بهترین کیفیت و البته با بهترین قیمت دریافت نمایند.

زعفرانی مرغوب که بی واسطه از بهترین زمین های کشت زعفران تهیه می شود و با اصالت برند شب خیز و آرم ثبت شده و شناخته شده آن عرضه می شود و با داشتن نشان استاندارد و همچنین نشان بهداشت از سازمان غذا و دارو اطمینان خاطر را برای مشتری به ارمغان می آورد. 

  نظرات

یک دیدگاه برای “فروش فله ای زعفران”

  1. علی کریمی گفت:

    وقت بخیر شرایط خشک کردن مناسب زعفران چه طور هست و روش اصولی ان چگونه هست با سپاس از راهنمایی شما….