فروش عمده زعفران در تهران

فروش عمده زعفران در تهران

فروش عمده زعفران در تهران

 

زعفران از جمله اقلامی است که خرید و فروش پر رونقی دارد. از طرفی این ماده شگفت انگیز و ارزشمند، در گونه های تقلبی فراوانی به بازار عرضه می شود. از آنجایی که تهیه هر کیلو زعفران خشک و مصرفی، نیاز به حدود صد هزار گل زعفران دارد، زعفران مصرفی ماده ای گراقیمت محسوب می شود. بسیاری از فروشندگان نامعتبر زعفران در کشور، زعفران را با مواد افزودنی مخلوط کرده و این ماده را به صورت ناخالص عرضه می کنند. برای تهیه زعفران اصل در تهران و سایر شهرها، با ما همراه باشید.

 

فروش عمده زعفران در تهران

 

تشخیص زعفران اصل

 

تشخیص زعفران اصل از تقلبی معمولا در آزمایشگاه ها انجام می شود. اما تا حدودی می توان در خانه نیز زعفران را مورد آزمایش قرار داد. زعفران اصل، رایحه تند و تیز و مشخصی دارد در صورتی که زعفران تقلبی رایحه خاصی ندارد. یکی دیگر از راه هایی که می توان از طریق آن اصل بودن زعفران را تشخیص داد، طعم است. زعفران اصل، طعم تلخی دارد در حالیکه زعفران تقلبی چنین نیست. استفاده از زعفران اصل علاوه بر رایحه و طعم بهتری که به غذا می بخشد، خواص این ماده شگفت انگیز را نیز به به مصرف کنندگان می رساند. زعفران، ضد افسردگی، شادی آور و ضد سرطان است.

 

فروش عمده زعفران در تهران با بهترین قیمت

 

خرید زعفران از برندهای معتبر و از فروشگاه های مطمئن، بهترین راه برای خرید زعفران اصل و باکیفیت است. برندهای معتبری که سالهاست در عرصه تولید و عرضه زعفران فعالیت کرده اند، اعتبار خودشان را با ارائه زعفران تقلبی به خطر نمی اندازند. زعفران باکیفیت را می توان به صورت حضوری و با اینترنتی، به صورت بسته بندی یا فله ای تهیه نمود. قیمت زعفران نیز با توجه به طیف تعیین شده صنفیِ آن و تا حدودی بر اساس شهرت برند، مشخص می شود.

 

 

 

زعفران اصل با قیمت مناسب

 

برند شب­خیز با سالها تجربه در امر تولید و ارائه زعفران، بهترین انواع زعفران را از مزرعه های منطقه قائنات جمع آوری نموده و پس از کیفیت سنجی آنها در آزمایشگاه، زعفران را به صورت فله ای و یا بسته بندی های گوناگون در اوزان مختلف عرضه می نماید. زعفران شب­خیز بدون ناخالصی و با دانه های درشت، از باکیفیت ترین زعفرانهای موجود در بازار عمده و جزیی به حساب می آید. از آنجا که شب ­خیز به دنبال حفظ مشتریان خود و ایجاد تعامل بلند مدت با آنهاست، زعفران را با قیمت مناسب و رقابتی به فروش می رساند.

 

فروش عمده زعفران در تهران و به صورت آنلاین

 

بسیاری از افراد به خاطر کمبود وقت و یا به هر دلیلی، خرید آنلاین و غیرحضوری از فروشگاه های اینترنتی را ترجیح می دهند. زعفران شب خیز را به صورت آنلاین می توان از وبسایت این فروشگاه تهیه نمود. ارسال زعفران توسط فروشگاه شب ­خیز به سراسر نقاط کشور انجام می پذیرد.

 

فروش انواع زعفران

 

زعفران انواع مختلفی دارد که در ایران، چهار دسته سرگل، پوشال، دسته و نگین بیشتر عرضه می شوند. تفاوت این گونه ها با یکدیگر در مقدار استفاده از سفیدی کلاله در آنهاست. هرچقدر میزان استفاده از سفیدی کلاله کمتر و دانه های زعفران درشت تر باشند، زعفران مرغوبتر است و قیمت بالاتری دارد.  شب­خیز انواع زعفران را با گرید کیفی درجه یک به فروش می رساند. جهت کسب اطلاعات بیشتر و استعلام قیمتها با کارشناسان ما در تماس باشید.

 

 

فروش عمده زعفران در تهران

 

  نظرات