فروش عمده زعفران درجه یک

فروش عمده زعفران درجه یک

فروش عمده زعفران درجه یک

 

زعفران را می توان از روی عطر و رنگش شناخت. بسیاری از فروشندگان عمده زعفران، برای سود بیشتر خود، اسانس و رنگهای افزودنی را به زعفران اضافه می کنند و با این کار، خواص این ماده ارزشمند را از بین می برند. برای جلوگیری از تجربه خرید زعفران نامرغوب، با ما همراه باشید.

 

فروش عمده زعفران درجه یک و با کیفیت

 

راه های زیادی برای تقلب در فروش زعفران وجود دارد. از جمله این راه ­ها می توان به رنگ کردن ریشک ­های ذرت و مخلوط نمودن آن با زعفران، رنگ کردن خامه زعفران، اضافه نمودن ماده گلرنگ به آن و… اشاره نمود. برای آنکه مطمئن شوید زعفرانی که خریداری نموده اید، اصل است، می توانید کمی از آن را پودر کرده و روی یک کاغذ فشار دهید. اگر روی کاغذ ذرات چربی مشاهده شود، نشان دهنده آن است که زعفران تقلبی است. یا می توانید  رنگدهی آن را مورد بررسی قرار دهید. زعفران اصل، دیرتر رنگ می دهد.

 

فروش عمده زعفران درجه یک

 

قیمت فروش عمده زعفران درجه یک

 

برای خرید زعفران درجه یک به صورت عمده یا جزیی، بهترین راه پیدا کردن یک برند معتبر و مطمئن است. فروشندگان معتبر زعفران، نام و اعتبارشان را به اطمینان مشتریان وابسته می دانند و به همین دلیل، به سراغ سوددهی از طریق تقلب نمی روند.

 

فروش عمده انواع زعفران

زعفران در کشور ما در مناطق مختلفی کشت می شود. این گیاه به آب و هوای معتدل کوهستانی نیاز دارد و علفی، چند ساله، پیازدار و بدون ساقه است. قسمت مورد استفاده زعفران، سه کلاله گل آن به همراه خامه است که معمولا در چهار نوع عرضه می شود.

زعفران دسته: اصلی ترین نوع زعفران که شامل قسمت کلاله زعفران به همراه خامه آن است.

زعفران سرگل: در این نوع زعفران تنها از قسمت کلاله استفاده می شود و رنگ آن کاملا قرمز است و بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد.

زعفران پوشال: زعفرانی حجیم که از کلاله و قسمت کمتری از خامه تشکیل شده است و قدرت رنگدهی بالایی دارد.

زعفران نگین: در این نوع، سه رشته کلاله از هم جدا می شوند و بدون قسمت خامه، عرضه می گردند. نگین گرانقیمت ترین نوع زعفران است.

 

خرید زعفران مرغوب

 

برای خرید بهترین نوع زعفران اصل قائنات می توانید به مجموعه شب­خیز مراجعه نمایید. شب خیز ارائه دهنده انواع زعفران با گرید کیفی عالی در بسته بندی های گوناگون و یا به صورت فله ای می باشد. از طرفی این مجموعه به جهت ایجاد تعامل بلندمدت با مشتریان خود، زعفران را با قیمت مناسب و رقابتی عرضه می نماید.

 

چرا زعفران اصل شب­ خیز؟

 

  • سالها تجربه در امر کشت و ارائه زعفران
  • کیفیت بالا به همراه قیمت مناسب
  • کارشناسان متبحر در زمینه انتخاب بهترین نوع زعفران
  • اعتبار بالا و فروش آنلاین در وبسایت ارای نماد اعتماد الکترونیکی
  • ارسال آسان و سریع زعفران به سراسر کشور

 

خرید بهترین زعفران

 

مجموعه شب­خیز در تلاش است تا با فروش بهترین انواع زعفران رضایت حداکثری مشتریان خود را جلب نماید. زعفرانهای این برند در انواع دسته ها ارائه می شوند و همگی آنها از  بهترین مزارع زعفران قائنات دستچین شده اند. ارائه زعفرانهایی با عطر و طعم واقعی و اصیل با کیفیت آزمایش شده و مطمئن، تخصص مجموعه شب­خیز است. جهت استعلام قیمتها و دریافت لیست محصولات، با ما تماس بگیرید.

 

 

  نظرات