فروش زعفران به توریست

فروش زعفران به توریست

فروش زعفران به توریست

صنعت توریسم ایران، همواره یکی از حوزه های پر درآمد بوده است. از ورود  مردم کشور های اروپا و آمریکایی، تا جذب بالای توریست از کشور های همسایه. تنوع بالای ملیت مسافران و توریست ها، ظرفیت بالقوه بسیاری برای کسب درآمد ایرانیان محسوب می شود. در صورتی که با برنامه ریزی و  کارشناسی از این فرصت ها استفاده شود، سود سرشاری نصیب ایرانیان خواهد شد.

با کمی مطالعه می توان فهمید، در زمان کنونی، صنعت توریسم دینی و مذهبی، روز به روز بیشتر شده و تعداد مسافرانی که برای زیارت به شهر های مذهبی ایران مراجعه می کنند در حال افزایش است.

 

فروش زعفران به توریست

 

 

چرا فروش زعفران به توریست ؟

 

یکی از راه های جذب توریست در کشورهای توسعه یافته، بوسیله خوراکی و غذاهاست. در اکثر کشور های توریستی مثل چین، ایتالیا، برزیل و غیره، به وسیله غذاها و خوراکی های منحصر به فرد کشورشان، توانسته اند توریست های بیشماری را جذب کنند.

در ایران نیز، این بستر فراهم شده، اما شاید تمرکز کافی در این موضوع صورت نگرفته است.با توجه به تمرکز توریست های فعلی به شهر های تاریخی، اگر بخواهیم یکی از خوراکی های پر طرفدار را نام ببریم، بی شک نام زعفران بر سر زبان می آید. زعفران چاشنی غذا و خوراکی بسیار خوشمزه و معطری است که با یک بار امتحان،  می تواند سلیقه هر مسافری را به خود جلب کند. اما نحوه معرفی، آشنایی با محصول و شیوه ارائه آن به توریست ها خود مقوله مستقل و مهمی است که اگر به صورت صحیح انجام شود، می تواند صنعت توریست کشور را متحول سازد.

 

فروش زعفران به توریست با برند اصیل شب خیز

 

  • برند زعفران شب خیز، که از سالیان قبل، با اتکا به تجربه و دانشی که در اختیار دارد، توانسته است، در مرحله اول، زعفران با کیفیت و اصل را برای فروش آماده سازد. این برند ظرفیت همکاری با عمده فروشان و فروشندگان جزئی را محیا کرده است.
  • یکی از مزایای همکاری با شب خیز، تنوع محصول و بسته بندی ها بسته به سلیقه مشتریان و درخواست خریدار است. خریداری که مستقیم با توریست در ارتباط است، می داند، کدام بسته بندی ای توجه توریست را جلب می کند، لذا برند شب خیز با سفارش همان بسته بندی، زعفران را به فروش می رساند.
  • از مزایای دیگر همکاری با این برند، مشاوره رایگان قبل از فروش است. برند شب خیز همکاری با تمام عمده فروشی ها، فروشگاه های سوغات و تورلیدر ها جهت ارائه هر چه بهتر زعفران به توریست ها می باشد. این برند می تواند مشاوره های لازم جهت فروش بهتر و بیشتر در صنعت توریست را به متقاضیان عزیز ارائه دهد.

 

فروش زعفران به توریست با بالاترین کیفیت و بهترین قیمت

 

همچنین با وجود قیمت رقابتی شب خیز، خریداران، برگ برنده را در فضای رقابتیِ قیمتی دارند. زیرا مسأله قیمت در فروش زعفران به توریست، به خاطر تعداد بالای فروشندگان اهمیت پیدا می کند.

در کنار خدمات به صنعت گردشگری و توریسم در کشور، صادرات زعفران اصل و با کیفیت را نباید فراموش کرد. کشورهای بیشماری هستند که با این محصول منحصر به فرد ایران، آشنایی دارند. کافی است عمده فروشان و حتی تورلیدرها، با ایجاد ظرفیت فروش در کشورهای دیگر، به صورت عمده و فله و یا به صورت بسته بندی های شیک و حرفه ای، به فروش زعفران در حجم بالا و قیمت مناسب مبادرت ورزند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر، با ما در تماس باشید 

  نظرات