عمده فروشی زعفران مرغوب

عمده فروشی زعفران مرغوب

عمده فروشی زعفران مرغوب

 

انواع مجموعه های غذایی (رستورانها، کافه ها، آبمیوه فروشی ها و…) و فروشگاه های زعفران (اعم از فروشندگان خشکبار، سوپر مارکتها و…) و همچنین، شرکتهای بسته بندی زعفران، هر سال برای خرید زعفران عمده همان سال، دچار مسائل زیادی از قبیل عدم توافق بر سر قیمت، بالا یا پایین بودن گرید کیفی زعفران، ارسال زعفران و…می­شوند. برای جلوگیری از این مشکات، لازم است خریداران عمده، خرید زعفران مورد نیاز مجموعه خود را از فروشندگان معتبر و تولید کنندگان مطمئن زعفران مرغوب در کشور تهیه نمایند.

 

عمده فروشی زعفران مرغوب

عمده فروشی زعفران مرغوب , بهترین نوع زعفران در بازار

 

این گیاه ارزشمند، دارای انواع متفاوتی است که بهترین آن در بازار به نام نگین مشهور است. زعفران نگین با قدرت رنگدهی بالا و عطر فوق العاده خود، سالهاست که بعنوان زعفران نمونه به فروش می­رسد و قیمت آن نیز نسبت به انواع دیگر زعفران بالاتر است. با سفارش عمده زعفران نگین از یک برند مطمئن، می­توان این نمونه ممتاز زعفران را با قیمتی مناسبتر تهیه نمود.

 

 

خواص مهم زعفران

  • رنگ دهنده و طعم دهنده غذا بصورت طبیعی
  • ضد اسپاسم، ضد سرطان، پیشگیری از بیماریهای قلبی و عروقی
  • کمک به هضم غذا و تقویت معده
  • تقویت بینایی و بالا بردن دید چشم
  • کمک به درمان انواع بیماریهای تنفسی و آسم

 

 

عمده فروشی زعفران مرغوب  تهیه زعفران باکیفیت

 

بالا بودن کیفیت زعفران موجود در بازار، به خاطر زمان محدود کاشت و برداشت این محصول، فساد پذیری بالا و همچنین میزان بالای تقلب در آن، معمولا در چند برند مطمئن و محدود تجربه و میسر می­شود. از آنجایی که زعفران تقلبی می­تواند آسیبهای زیادی به مصرف کننده رسانده و همچنین زیان فراوانی به بازار و فروشندگان برند، لازم است که خرید عمده زعفران با دقت انجام شود تا از اینگونه اتفاقها جلوگیری شود. از طرف دیگر فروشگاه­هایی که به بسته بندی و شیوه نگهداری این ماده ارزشمند بی توجهند و مثلا آنرا در نایلونها و مقواهای بی کیفیت بسته بندی می­کنند، باعث افت شدید کیفیت زعفران عرضه شده می­شوند.

 

ترکیبات اصلی زعفران

 

کلاله زعفران به صورت خشک شده، همان قسمتی از گل این گیاه است که ما بعنوان زعفران مصرفی و تجاری می­شناسیم. زعفران اصل به طور کلی حاوی مواد معدنی، موسیلاژ، مقادیر زیادی آب، روغنهای فرار، کروسین، کروستین و مشتقات آن و رنگدانه های آنتوسیانین است. قدرت رنگدهی زعفران عاملی است که به میزان وجود کروسین در گیاه بستگی دارد. این پارامتر، یکی از شاخصه های اصلی برای تعیین کیفیت زعفران می­باشد. بسیاری از فروشندگان نامعتبر زعفران، با افزودن رنگهای مصنوعی به زعفران سعی در بالاتر بردن رنگدهی این گیاه دارند.

 

 

تامین و فروش آنلاین زعفران

 

آیا تا به حال خرید عمده زعفران را به صورت آنلاین انجام داده اید؟ مجموعه شب­خیز با سالها تجربه در امر تولید و تامین و فروش زعفران به صورت عمده، یکی از مطمئنترین عرضه کنندگان زعفران اصل قائنات در کشور به شمار میآید. محصول زعفران ارائه شده توسط این مجموعه، از بهترین مزارع عفران قائنات جمع آوری شده و پس از بررسی گرید کیفی آنها در آزمایشگاه، با قیمت مناسب و رقابتی به فروش می­رسد. زعفران شب­خیز را می­توان به صورت فله­ای و یا بسته بندی شده در اوزان مختلف و به صورت حضوری یا آنلاین، خریداری نمود. برای استعلام قیمت انواع زعفران با کارشناسان ما تماس بگیرید.

 

 

 

  نظرات