زعفران صادراتی شب­ خیز

زعفران صادراتی شب­ خیز

زعفران صادراتی شب­ خیز

زعفران خوش رنگ و خوش طعم، جلوه هیجان انگیزی از آشپزی ایرانی می­سازد. شاید کمتر کسی را بتوان یافت که عطر و طعم زعفران را دوست نداشته باشد. کشور ما با تولید بیش از ۹۰ درصد زعفران مصرفی جهان و صادرات بیش از ۸۰ درصد زعفران تولیدی به کشورهای دیگر، مهم ترین قطب تولید این ماده ارزشمند به حساب می­آید. در این میان، زعفران صادراتی شب­خیز را می­توان از بهترین نمونه­های زعفران تولیدی داخل کشور دانست.

 

زعفران صادراتی شب­ خیز

 

کیفیت زعفران صادراتی شب­ خیز

 

همه ما می­دانیم که زعفران به رنگ و عطر و طعم مشهور است. مجموعه شب­خیز با سالها فعالیت در زمینه تولید و ارائه زعفران اصل قائنات به بازار، انتخاب مطمئنی برای خرید عمده یا جزیی زعفران به شمار می­آید. از آنجایی که مجموعه شب­خیز به دنبال کسب رضایت حداکثری مشتریان گرامی و ایجاد تعامل بلند مدت با آنها می­باشد، کیفیت زعفران ارائه شده توسط این برند، در بالاترین سطح قرار دارد.

 

ویژگی های زعفران صادراتی شب­ خیز

 

زعفران انواع متنوعی دارد که در کشور ما معمولا به چهار نوع نگین، پوشال، دسته و سرگل یافت می­شود. هرکدام از انواع زعفران بنا به قسمت جدا شده از پرچم، خصوصیات متفاوتی دارند. زعفران شب­خیز، انواع زعفران با کیفیت صادراتی را در انواع بسته ­بندی و همچنین به صورت فله­ای عرضه می­کند.

 

مزایای خرید زعفران از شب­خیز

  • دریافت بهترین محصول با گرید کیفی درجه یک
  • ارائه زعفران در بسته بندی یا به صورت فله ای
  • قیمت مناسب و رقابتی در مقایسه با فروشندگان دیگر
  • داشتن برند معتبر و نام آشنا
  • نماد اعتماد الکترونیکی جهت اطمینان بیشتر خریداران غیرحضوری
  • ارسال زعفران به تمام نقاط کشور

خرید اینترنتی زعفران اصل

 

خرید حضوری برای خریداران عمده، ممکن است وقت، هزینه و انرژی زیادی از آنها صرف کند. مزیت خرید اینترنتی نسبت به خرید حضوری در امکان بررسی بیشتر و راحت­تر بودن پروسه­ی خرید کردن است. از طرفی بسیاری از وبسیت­ها به سرعت قابل اعتماد نیستند که دلایل آن می­تواند به نداشتن اعتبار، عدم دسترسی به راه­های ارتباطی با مدیران وبسایت، نداشتن نماد اعتماد الکترونیکی و… مربوط باشد. وبسایت برند شب­خیز جهت رفاه حال مشتریان گرامی، تمامی محصولات زعفران را با درج مشخصات کامل آنها در اختیار مشتریان گرامی قرار می­دهد. از طرفی شهرت و نام نیک شب­خیز اطمینان خرید شما را بیشتر می­کند تا بتوانید به راحت­ترین شکل ممکن، خرید اینترنتی زعفران اصل قائنات را انجام دهید.

 

قیمت زعفران قائنات اصل

 

قیمت زعفران در بازار بنا به برند تولید کننده، محل کاشت و برداشت زعفران، مقدار آن، نوع زعفران و همچنین مدل بسته بندی آن، بستگی دارد. در میان انواع زعفران، زعفران نگین معمولا قیمت بیشتری نسبت به انواع دیگر دارد چرا که د راین نوع زعفران، تنها از کلاله قرمز رنگ گیاه زعفران استفاده شده است. زعفران شب­خیز تمام انواع زعفران را به صورت فله ای و یا در بسته بندی های گوناگون، با قیمت مناسب عرضه می­کند. زعفران‌های موجود در این مجموعه همگی از بهترین مزارع قائنات برداشت شده ­اند و در روند تولید و ارائه آن، از هیچگونه مواد افزودنی استفاده نمی­شود. 

 

خرید عمده زعفران

  نظرات