درباره ما

درباره ما

نام زعفران برای ما ایرانیان پیام های گوناگون و متفاوتی با خود دارد، پیامی از قدمت و تاریخ و فرهنگ و تمدن، پیامی از حکمت و اندیشه، پیامی از دوستی  این مردم با طبیعت و پیامی از سود و نفع دوجانبه ی انسان و طبیعت، آن جا که انسان مرارت مراقبت و رشد زعفران را بر خود هموار می کند و در مقابل این گیاه سرخ رویِ طلادل، شادی و سلامت و قوت و نیرو را به کام انسان می ریزد و هر دو قدردان هم هستند.

 

زعفران شب خیز با سابقه ای نزدیک به دو دهه فعالیت، در سال ۱۳۸۱ در قلب بازار تهران با همت حاج اکبر حجت نژاد آغاز به کار کرد و در تمامی این سال ها تاکید و تدبیر خود را بر عرضه ی زعفران اصل و با کیفیت قرارداد تا نظر و اعتماد مصرف کنندگان گرامی را جلب کند.

کیفیتی که باعث شده زعفران شب خیز به عنوان یکی از معتبرترین و شناخته شده ترین برندهای زعفران اعلاء در کشور شناخته شود و به جایگاهی ارزشمند در میان مصرف کنندگان دست یابد.

تغييرات سريع فضای كسب و كار، نياز به روح تازه در برند شب خيز را بيش از پيش نمايان نمود، از اين روی فرزند ايشان مديريت زعفران شب خيز را از سال ۱۳۸۹ در اختيار گرفت و فصل جديدی برای اين برند آغاز شد.

 

درباره ما

 

مشتری مداری و حفظ حقوق مصرف کنندگان

 

خانواده شب خیز بر این باور است که حفظ حقوق مصرف کننده و جلب رضایت مشتریان تنها راه برای حفظ جایگاه معنوی یک برند در جامعه است. بنابراین شب خیز تمام تلاش خود را به کار گرفته تا با عرضه زعفران اصل و درجه یک در بسته بندی شکیل، محصولی ناب و برازنده مصرف کننده ایرانی را فراهم سازد. همچنین قیمت گذاری مناسب با توجه به قوانین و وضعیت بازار از جمله اقداماتی است که به منظور حفظ حقوق مصرف کنندگان انجام گرفته است.

 

درباره ما

 

شب خیز، عطر و طعمی شادی بخش 

 

تلاش این مجموعه برقراری یک رابطه ی طولانی مدت بر اساس اعتماد است که گام اول آن را زعفران شب خیز با ارائه ی زعفران اصل و اعلاء برداشته است.دریافت نشان استاندارد و تمامی گواهی های لازم از سوی بهداشت و مراجع مربوطه در راستای اعتمادسازی صورت گرفته و باعث شده تا مصرف کنندگان با آسودگی خاطر زعفران شب خیز را در سبد غذایی خود وارد نمایند.  از طرفی تنوع در بسته بندی و  وزن موجب می‌شود تا مصرف کنندگان گرامی  برای خرید زعفران، انتخاب‌های بیشتری در اختیار داشته باشند.  

مجموعه زعفران شب خیز یک راه مشخص را در پیش روی خود متصور است و آن این است که تمام تلاش خود را برای اعتلای این زیست صنعت شگفت آفرین به کار گیرد و جایگاه این محصول کاملا ایرانی را در جهان و ایران ارتقاء بخشد.

با امید روزگاری به زیبایی گل زعفران و به روشنی طلوع آفتاب در زمین زعفران برای شما