شاخصه های ارزیابی زعفران از نگاه خریداران

شاخصه های ارزیابی زعفران از نگاه خریداران

شاخصه های ارزیابی زعفران

وقتی به خاصیت های گوناگون زعفران، این گیاه سحر انگیز و شگفتی آور می نگری و تنها از گوشه ای از خاصیت های آن  همچون كاهش چربی و كلسترول خون، آرام بخشی، اشتها آور، ضد اسپاسم، پيشگيری كننده از بيماريهای قلبی و سرطان، تقويت کننده حافظه و كاهش دهنده فشار خون مطلع می شوی و اطباء و حکما برایت می گویند که از گیاه زعفران در درمان بیماری آسم، بيماريهای پوستی، بیماری های چشم، عفونت ادراری، يرقان، پيش انداختن قاعدگی، رفع نفخ شكم ، درمان معده درد و درمان کم خونی استفاده می شود

 نتیجه ی تحقیقات دانشمندان و پزشکان را می خوانی که این گیاه خوش عطر و بو در درمان انواع سرطان چه نقش به سزایی دارد، این مطلب در ذهنت نقش می بندد که در تهیه ی چنین گوهر گرانبهایی، می بایست بسیار دقت کرد تا نوعی مرغوب و با کیفیت از آن را مورد استفاده قرار داد.

مرغوبیت و کیفیتی که مطمئنا از چشم مصرف کنندگان پنهان نمی ماند و او با توجه به قیمت بالای این محصول بالاترین دقت را به کار خواهد برد تا بتواند از بهترین نتیجه بهره مند شود.

 

 

 

اما آیا می توان این میزان از اطمینان را به دست آورد؟ یا به عبارت دیگر شاخصه های ارزیابی زعفران اعلاء چیست؟

 

برای این منظور دو راه وجود دارد، یکی اینکه خودت اهل فن و کارشناس باشی و بتوانی زعفران خالص و اعلاء را بشناسی و بدانی که این زعفران محصول سال جاری ست یا از سال های قبل است؟ این زعفران از کدام منطقه است و کیفیت زعفران آن منطقه چگونه است ؟ آیا این قیمتی که خرید می کنید برابر ارزش نوع زعفران هست یا نه؟

وقتی به این راه نگاه می کنی می بینی که به دست آوردن این تخصص مستلزم این است که سال ها در کار خرید و‌فروش زعفران باشی که چنین امکانی برای اکثریت مردم میسر نیست، پس بهتر است به سراغ راه دوم برویم. راه دوم آن است که برای استفاده از اثرات خارق العاده ی گیاه شگفت انگیز زعفران به سراغ افرادی بروید که کارشناس تولید و تهیه ی زعفران هستند و این تخصص و تعهد را در قالب یک برند معتبر و اصیل و با قدمت به مردم ارائه می کنند.

 

کدام برند زعفران مورد اعتماد مصرف کننده است؟

 

برندی که با تجربه ی بالا و نیک نامی در بازار سال ها فعالیت داشته و اصالت و کیفیت خود را ثابت کرده است و نام خود را در کنار کیفیت قرار داده است و خریدار را از کیفیت زعفران اصیل مطمئن می کند.

برندی که این اطمینان را به محصول خود دارد که آن را به خریدار ریز بین و موشکاف ایرانی ارائه دهد و مطمئن باشد که این محصول، جوابگوی قدرت تشخیص مشتری است. مشتری با دقتی که قدرت تشخیص بالایی دارد و خوب و بد محصول را به خوبی متوجه می شود.

و همین اطمینان به محصول و اصالت محصول است که وفاداری مشتری را به همراه دارد و مشتری در هر زمان این برند را از یاد نخواهد برد و ترجیح اول خود می داند و این بهترین تبلیغ برای مجموعه ی ارائه دهنده است.

 

برند و نام تجاری، از مهم ترین شاخصه های ارزیابی زعفران

 

بنابراین خریداران و مصرف کنندگان، برند محصول و اصالت آن را مورد نظر قرار داده و برای خرید، به نام برند و اعتبار آن تکیه می کنند. برند زعفران شب خیز، با در نظر گرفتن این نکته که خریداران به اعتبار این برند، سبک غذایی خود را رنگین نموده اند، تمام تلاش خود را به کار گرفته تا قدر دان این اعتماد باشد. 

  نظرات